GameON już dziś! Jesteście gotowi na imprezę?

Oto atrakcje na GameON w Kielcach. Oprócz koncertów i wydarzeń dla graczy, czekają też liczne turnieje. W tym Puchar sekcji e-sportowej Korony Kielce!

GameON Summer to największy festiwal przywitania lata w Polsce. Do tej pory GameON kojarzony był wyłącznie jako impreza dla graczy, jednak w tym roku organizatorzy poszli krok dalej i przygotowali również mnóstwo atrakcji, które nie są związane z gamingiem.

Jedną z nich są koncerty gwiazd sceny hip-hopowej. W sobotę 22.06.2019 r. od godz. 15:00 grają Sitek i Wiatr, którzy będą chcieli zarazić wszystkich obecnych swoim pozytywnym flow, a w niedzielę na scenie głównej wystąpią Sarius (15:00) oraz Żabson (17:00) – obaj cieszą się niesamowitą popularnością, a ich utwory mają miliony wyświetleń na YouTube. Tylko na GameON Summer, podczas największego festiwalu przywitania lata w Polsce, cała czwórka wystąpi na żywo na specjalnie przygotowanej scenie.

Koncerty gwiazd młodego pokolenia to jeszcze nie koniec atrakcji, bo w sobotę po godzinie 19:00 scena główna GameON Summer zamieni się w strefę kibica gali Fame MMA, która w tym samym czasie będzie się odbywała w Hali Sportowej Częstochowa. W walce wieczoru Fame MMA 4 wystąpi Marta Linkiewicz (Linkimaster), która zmierzy się z SexMasterką. Przez cały GameON Summer będzie można też odwiedzić sklep Fame MMA i zaopatrzyć się w oryginalne gadżety sygnowane logiem federacji.

Nie zabraknie także emocji dla fanów motoryzacji, którzy spędzają długie godziny za kierownicami wirtualnych samochodów w najpopularniejszych grach wyścigowych. Teraz będą mogli sprawdzić, czy nabyte w ten sposób umiejętności mają przełożenie na prawdziwą jazdę. Wszystko za sprawą SJS Driving Academy ze strefą symulatorów dachowania i zderzeń, aby pokazać wszystkim, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Co więcej, na miejscu nie zabraknie strefy Driving Experience, czyli szybkich supersamochodów.

A gracze? Podobnie jak w poprzednich latach, będzie na nich czekała cała masa atrakcji. Na miejscu zorganizowany zostanie międzynarodowy turniej GG League, w którym zagrają drużyny z czołówki światowego rankingu CS:GO. Ponadto, fani e-sportowej rywalizacji będą mogli przystąpić do otwartych turniejów w takie gry, jak League of Legends, Apex Legends, Rocket League, Tekken 7 czy Mortal Kombat 11. GameON Summer to również okazja do przetestowania najnowszych tytułów, w strefach firm Ubisoft, Cenega i CDP będzie można zagrać w takie gry, jak Rage 2, Total War: Three Kingdoms, Mortal Kombat 11, Crash Team Racing Nitro-Fueled, Rainbow Six: Siege, Assassin’s Creed Odyssey, The Division 2 oraz wiele innych nowości. Na graczy będzie czekało ponad 150 stanowisk w strefach wolnego grania oraz rozbudowana Strefa Retro z interaktywnym muzeum.

Na koniec coś dla wszystkich głodnych kulinarnych atrakcji – festiwal Food Trucków z potrawami z różnych zakątków świata, na którym o dobrą zabawę i wakacyjny klimat będzie dbać marka Red Bull ze swoją strefą DJ. GameON Summer to festiwal przywitania lata, jakiego próżno szukać w całej Polsce i pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Na GameON Summer gramy koncertowo!

A jeżeli chodzi o Puchar sekcji e-sportowej Korony Kielce, to już spieszymy ze szczegółami. Puchar zostanie rozegrany w specjalnie przygotowanej strefie 23.06.2019 r., a żeby wziąć w nim udział, trzeba się wcześniej zapisać – można tego dokonać w dniu imprezy w godzinach 10:00-12:00. Pierwsza faza rozgrywki odbywa się w systemie grupowym (każdy z każdym w swojej grupie, 2 najlepszych wychodzi z grupy), a w drugiej fazie obowiązuje system pucharowy. Od fazy grupowej do ćwierćfinałów włącznie mecze rozgrywane są do jednego zwycięstwa (BO1), natomiast w meczach półfinałowych, finałowych i o 3. miejsce spotkania będą toczyły się w systemie do dwóch zwycięstw (BO3). Każdy gracz może posiadać własnego pada do gry.

I teraz najważniejsze – co można wygrać? Laureaci Pucharu sekcji e-sportowej Korony Kielce otrzymają cenne nagrody od Korony Kielce w postaci karnetu, koszulek, plakatów z podpisami zawodników Korony Kielce i masy innych gadżetów. Zwycięzca otrzyma także słuchawki gamingowe Patriot Viper Gaming V361. Takiego wydarzenia jeszcze w Kielcach nie było, zatem koniecznie stańcie do walki o to trofeum i pokażcie swoje umiejętności. Kto wie, może jest to szansa na rozpoczęcie profesjonalnej kariery e-sportowej?

Nagrody:

 1. miejsce – Puchar sekcji e-sportowej Korony Kielce, karnet na mecze w rundzie jesiennej, słuchawki Patriot Viper Gaming V361, powerbank od firmy Patriot Viper Gaming, koszulka, szalik, smycz, kubek, brelok metalowy, opaska silikonowa, plakat drużyny Korona Kielce z autografami, zdjęcia całej drużyny z autografami.

2-3. miejsce – Puchar za II i III miejsce w Pucharze sekcji e-sportowej Korony Kielce, powerbank od firmy Patriot Viper Gaming, koszulka, szalik, smycz, kubek, brelok metalowy, opaska silikonowa, plakat drużyny Korona Kielce z autografami, zdjęcia całej drużyny z autografami.

4-10. miejsce – smycz, kubek, brelok metalowy, opaska silikonowa, plakat drużyny Korona Kielce z autografami, zdjęcia całej drużyny z autografami.

 

 • Patronat nad wydarzeniem objęli: RMF Maxxx, TVP3 Kielce, ITHardware, PCWorld.pl, Gram.pl oraz PlanetaGracza.pl
 • Turnieje sponsorują firmy: Cooler Master, Bloody oraz Manta
 • Cosplay sponsorowany jest przez firmę Hiro

Więcej na: www.gameon-kielce.pl

Wszystkie aktualności na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2452483638301468/

 • GameON Summer
 • Data: 22-23 czerwca 2019 r.
 • Miejsce: Targi Kielce ul. Zakładowa 1
 • Sobota 22.06.2019 r.: 10:00 – 20:00 (gala FameMMA w godz. 19:00 – 23:00)
 • Niedziela 23.06.2019 r.: 10:00 – 18:00
 • Bilety do kupienia na: https://ticket.targikielce.pl/impreza/gameon-2019,285.html
 • Bilet jednodniowy: 30 zł
 • Karnet: 50 zł

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: