Fry i ekipa powracają. Futurama otrzyma nowe odcinki

postaci z serialu Futurama
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Uwielbiany przez fanów serial animowany dla dorosłych powraca. Ogłoszono już oficjalnie, że Futurama dostanie jeszcze jeden sezon.

Portal Deadline informuje, że długie negocjacje zakończyły się sukcesem. Platforma Hulu podpisała tym samym kontrakt na jeszcze jeden sezon uważanej już za kultową Futuramy. Serial poświęcony przygodom Philipa J. Fry’a zdobył tysiące fanów na całym świecie; w tym zresztą nie ma chyba nic dziwnego, jako że twórcą produkcji jest Matt Groening, czyli autor wyjątkowo popularnych Simpsonów.

W obsadzie głosowej nowego sezonu powrócą aktorzy znani doskonale z poprzednich odsłon. Katey Sagal, Billy West, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr i David Herman – ich wszystkich usłyszymy ponownie. Problem wystąpił niestety w kwestii aktora podkładającego głos Bendera. John DiMaggio nie podpisał kontraktu z twórcami, prawdopodobnie dlatego, że nie pasowały mu zaproponowane warunki. Aktor uważa bowiem, że postać Bendera jest zbyt rozpoznawalna, w związku z czym miał zażądać wyższej sumy. Problem spotkał się z negatywną reakcją fanów; wielu z nich sugeruje nawet, że bez DiMaggio nie obejrzą nowego sezonu. Na Twitterze powstał nawet specjalny hashtag #bendergate, używany zresztą przez samego aktora, który poza tym oficjalnie nie odniósł się do sprawy.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy Futurama ze swoją nową odsłoną ujrzy ponownie światło dzienne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie