Furiosa: A Mad Max Saga – film na nowym trailerze. Ogromne pojazdy, pościgi i akcja pełna zemsty

furiosa mad max trailer
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Mniej więcej dwa lata temu poinformowano, że ruszyły prace nad filmem Furiosa: A Mad Max Saga. Do sieci trafił właśnie drugi jego trailer, który zapowiada jeden z lepszych filmów akcji tego roku.

Furiosa: A Mad Max Saga będzie spin-offem Mad Max: Na drodze gniewu. Akcja rozegra się przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie z 2015 roku i będzie toczyć się przez ok. 15 lat. Co wiemy o fabule? Opis producenta brzmi następująco: Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu. Produkcja pojawi się w kinach już 24 maja tego roku. A już poniżej wspomniany trailer:

Furiosa: Mad Max Saga a gry wideo

Pamiętacie jeszcze tę niedocenioną produkcję z 2015 roku, która pozwalała nam wcielić się w “szalonego” Maxa na niebezpiecznych pustkowiach? Gra była inspirowana filmami, choć nie opowiadała tej samej historii. Twórcy czerpali pełnymi garściami z uniwersum i stworzyli naprawdę świetny tytuł osadzony w postapokaliptycznych realiach. Te prezentują się świetnie nawet dziś, a gra ani trochę nie straciła na grywalności. Nie zmienia to jednak faktu, że tytuł przeszedł bez właściwego echa. Biorąc pod uwagę jego jakość, można by rzec, że jest to jedna z bardziej niedocenionych gier ostatnich lat. Co ciekawe, tytuł ów może zyskać nowe życie. Wszystko właśnie dzięki filmowi Furiosa, w którym ma pojawić się bardzo dużo odniesień właśnie do dzieła Avalanche Studios.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie