Forza Street przez przypadek ujawniona. Wielu graczy będzie zawiedzionych

Bardzo możliwe, że już w tym roku zagramy w kolejną odsłonę słynnej serii wyścigowej. Wzmianka o Forza Street pojawiła się we wpisie pracownika Turn 10 Studios.

W sieci pojawił się przeciek o Forza Street, lecz tym razem nie chodzi o rewelacje od jakiegoś insider’a, bowiem źródłem wieści jest samo Turn 10 Studios. Pracownik zespołu deweloperskiego pomylił się we wpisie na temat ostatnich zawodów i źle podlinkował jedną ze stron. Link prowadził do niedostępnego pliku lokalnego, którego opis zwiastuje grę nazwaną Forza Street (dzięki gtplanet).

Forza Street nie dla Xbox One

Posiadacze konsol Xbox One powinni jednak ochłonąć, bowiem opis pliku jasno wskazuje, że szykowany tytuł to gra mobilna, która zostanie wydana na systemach iOS, Android oraz Windows 10.

Oto wspomniany opis (zerknijcie też na poniższy screen/przytoczony opis linku znajdziecie na samym dole obrazka): Opracowany we współpracy z brytyjskim studiem Electric Square, Forza Street została zbudowana od podstaw w celu obsługi szerokiej gamy urządzeń z systemem Windows 10, iOS oraz Android.

Duża odsłona serii Forza zalicza w tym roku odpoczynek i wygląda na to, że jej miejsce zajmie w tym roku mobilna wersja gry. Zagracie czy odpuszczacie?

Forza Street

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: