Forza Motorsport 5 ma na liczniku ponad milion sprzedanych egzemplarzy!

Forza Motorsport 5 ma na liczniku ponad milion sprzedanych egzemplarzy!
Hot! Newsy
image_forza_motorsport_5-22122-2721_0005 Co trzeci użytkownik konsoli Xbox One zdecydował się na zakup gry stworzonej przez Turn 10 Studios.
Dla wszystkich graczy przygotowano z tej okazji niespodziankę, w postaci bezpłatnego DLC. Otrzymanym bonusem będzie trasa Road America, zintegrowana z karierą i trybem Rivals. Film prezentujący tor wyścigowy znajdziecie poniżej. Mimo wielu głosów sprzeciwu ze strony graczy, którzy krytykowali zastosowany przez producentów w grze system mikropłatności, wyścigi zdobyły swoich zwolenników. Otwartym pozostaje pytanie, na ile ogromna popularność produktu, ma związek z małą ilością dostępnych gier na Xboksa One. Forza Motorsport 5 to jedna z najładniejszych gier wyścigowych dostępnych na rynku, charakteryzująca się zarazem bardzo dobrym modelem jazdy. Sporą rolę odgrywają aspekty społecznościowe, na czele z Drivatarami. Te ciekawie zaprojektowane rozwiązanie pozwala na stworzeniu wirtualnego kierowcy funkcjonującego w chmurze. Nawet gdy nie korzystamy z konsoli, będzie on zdobywał wirtualne pieniądze. Jego zachowanie na trasie, z kolei odzwierciedla nasz styl jazdy.    
Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie