Forza Motorsport 5 ma na liczniku ponad milion sprzedanych egzemplarzy!

Co trzeci użytkownik konsoli Xbox One zdecydował się na zakup gry stworzonej przez Turn 10 Studios.

Dla wszystkich graczy przygotowano z tej okazji niespodziankę, w postaci bezpłatnego DLC. Otrzymanym bonusem będzie trasa Road America, zintegrowana z karierą i trybem Rivals. Film prezentujący tor wyścigowy znajdziecie poniżej.


Mimo wielu głosów sprzeciwu ze strony graczy, którzy krytykowali zastosowany przez producentów w grze system mikropłatności, wyścigi zdobyły swoich zwolenników. Otwartym pozostaje pytanie, na ile ogromna popularność produktu, ma związek z małą ilością dostępnych gier na Xboksa One.

Forza Motorsport 5 to jedna z najładniejszych gier wyścigowych dostępnych na rynku, charakteryzująca się zarazem bardzo dobrym modelem jazdy. Sporą rolę odgrywają aspekty społecznościowe, na czele z Drivatarami. Te ciekawie zaprojektowane rozwiązanie pozwala na stworzeniu wirtualnego kierowcy funkcjonującego w chmurze. Nawet gdy nie korzystamy z konsoli, będzie on zdobywał wirtualne pieniądze. Jego zachowanie na trasie, z kolei odzwierciedla nasz styl jazdy.

 

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet