Pierwszy dodatek do Forza Horizon 5 ma być już testowany na serwerach Microsoftu

Forza Horizon 5 - sportowy samochód - PG
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze Forza Horizon 5 powinni nastawić się na to, że niebawem w sieci będą pojawiać się pierwsze oficjalne informacje na temat pierwszego dodatku. Na serwerach Microsoftu znaleziono poszlaki, które na to wskazują.

Aggiornamenti Lumia, użytkownik Twittera śledzący Xbox Insider Hub, podzielił się swoim najnowszym odkryciem. Poniżej możecie przeczytać treść jednego z jego ostatnich wpisów, którą rozpowszechnił na szerszą skalę serwis VGC.

Microsoft rozpoczął testy WOODSTOCK_DLC_FLIGHT za pośrednictwem Xbox Insider Hub, co oznacza, że Forza Horizon DLC 1 „wkrótce” (zostanie wydane – dop. red.).

– pisze Aggiornamenti Lumia na Twitterze

Woodstock to nazwa kodowa Forza Horizon 5. Ciekawą jest wzmianka na końcu. „Flight” (z ang. „lot”) może sugerować np. umiejscowienie dodatku w okolicach lotniska lub kanionów, które idealnie nadają się do efektownego latania przy pomocy wingsuitów. Nie sugeruję, że gracze będą latać w przestworzach, aczkolwiek nie zdziwiłbym się, gdyby po prostu dla kreowania tła otoczenia gdzieś ponad samochodami lataliby ludzie w specjalnych strojach.

Warto nadmienić, że podobnie jak w przypadku Forza Horizon 4, do FH5 zaplanowane są dwa większe DLC, o których wspomina m.in. opis season passa. Te mają zaoferować nowe lokacje, pojazdy i rozgrywkę. Na ten moment nie są znane jakiekolwiek inne szczegóły.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie