Forza Horizon 5 dostanie niespotykane samochody. Fani mają na co czekać

Forza Horizon 5 - wyścig samochodów - właśnie przekroczyły metę w Meksyku
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Do Forza Horizon 5 trafią cztery nowe samochody. Co ciekawe, pojazdy nie były wcześniej obecne w serii! Tym razem możemy liczyć na chińskie maszyny.

Twórcy FH5 w wyjątkowy sposób świętują Chiński Nowy Rok.

Forza Horizon 5 z kolejnymi nowymi samochodami

FH5 przebija kolejne rekordy, ale twórcy nie spoczywają na laurach. Już w kolejnej aktualizacji zaplanowanej na luty, do gry trafi szereg nowych aut. I nie będą to byle jakie samochody – powinniśmy przygotować się na pojazdy chińskich producentów. Tak, to pierwszy raz w serii, gdy będziemy mogli śmigać tamtejszymi zdobywcami szos.

Z okazji Chińskiego Nowego Roku (Rok Tygrysa) do gry trafią cztery kolejne auta. Będą to: MG XPower SVR, Wuling Sunshine, MG 3 i NIO EP9. Z nich wszystkich najciekawiej zapowiada się właśnie Wuling Sunshine. Wszystko przez to, że jego design raczej nie wskazuje, że to idealny kandydat do wyboru w grze wyścigowej.

Choć wygląda jak ostatni samochód, który można zobaczyć w grze wyścigowej, w pewnym momencie był najlepiej sprzedającym się samochodem w Chinach i jest memem – mówi się na niego jako na „supersamochód” w całym kraju.

– napisał na Twitterze analityk, Daniel Ahmad

Warto również podkreślić, iż, jak słusznie zauważany cytowany tu Ahmad, seria Forza zajmuje szczególnie miejsce w sercach chińskich graczy. Choć może to wydawać się nieco zaskakujące, jest to jedna z najlepiej sprzedających się w Państwie Środka marek Microsoftu. FH5 okazało się największym sukcesem, jeżeli chodzi o sprzedaż franczyzy w tym kraju.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie