Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 na Xbox Series wygląda fenomenalnie. Zobacz ulepszenia

Forza Horizon 4 otrzyma liczne ulepszenia na konsole Xbox Series. Gra prezentuje się fenomenalnie i fani wyścigów mogą liczyć na piękną oprawę.

Nowa generacja Xboxów nie jest zbyt bogata w gry ekskluzywne, ale na pochwałę zasługuje fakt, że starsze tytuły otrzymują liczne usprawnienia. Głównym obiektem ulepszeń jest oczywiście grafika.

Nie inaczej jest w przypadku sztandarowej gry wyścigowej od Microsoftu, czyli Forza Horizon 4. Gra została zaprezentowana na nowym, efektownym zwiastunie i wygląda przepięknie.

Nie wiadomo z którego modelu Xbox Series pochodzi rozgrywka, ale najpewniej jest to Series X. Gra ma działać w 1080p i 60 FPS na Series S, a Series X otrzyma wsparcie dla 4K i 60 FPS. Dodatkowo znacznie zredukowano czasy wczytywania gry. Nie wiadomo czy doczekamy się jeszcze innych, bardziej kosmetycznych usprawnień grafiki. Jeśli tak, to zapewne pojawią się one również w wersji na PC.

Fani wyścigów mogą więc liczyć na płynną rozgrywkę i najwyższą możliwą jakość oprawy. Oczywiście czwarta odsłona Forza Horizon jest dostępna za darmo dla posiadaczy gry na Xbox One.

Konsole Xbox Series są już powszechnie dostępne i można na nich uruchamiać większość gier z wstecznej kompatybilności i Smart Delivery. Sprzęt trafia do pierwszych graczy i pierwsze opinie użytkowników są bardzo pozytywne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się