Forza Horizon 4 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Forza Horizon 4 zepsuła grę. Krytyczny błąd uniemożliwia rozgrywkę

Nowa aktualizacja do Forza Horizon 4 mocno napsuła graczom krwi. Wiele osób nie może w ogóle wejść do gry. Twórcy już pracują nad rozwiązaniem problemu i zaproponowali wstępną solucję.

Fani wyścigów czekają na Forza Horizon 5, ale czwórka wciąż radzi sobie bardzo dobrze. Na serwerach wirtualnych wyścigów pojawia się cała masa graczy i nic dziwnego, że w sieci zawrzało po wystąpieniu pewnej awarii.

Najnowsza aktualizacja gry na konsolach Xbox Series sprawiła, że ogromna część graczy nie może rozpocząć rozgrywki. Forum Reddit Forzy jest zasypane prośbami o pomoc, a twórcy już pracują nad poprawką. Co więcej, udostępniono nawet sposób na tymczasowe rozwiązanie problemu.

Wiemy o awarii, która dotknęła graczy na Series X i Series S w najnowszej aktualizacji Forza Horizon 4. Pracujemy nad poprawką i poinformujemy was, kiedy ustalimy termin jej udostępnienia.

Obecnie problem można obejść poprzez przejście w tryb offline, uruchomienie gry, a następnie ponowne włączenie trybu online za pośrednictwem sekcji dashboard w Xbox Series X/S.

NIE próbuj wykonywać tych instrukcji, jeśli usunąłeś już swój lokalny zapis. Spowoduje to utratę postępów i rozpoczęcie gry całkowicie od nowa.

– czytamy na Twitterze Forza Support

Niestety, nie wiadomo kiedy deweloperzy wrzucą na serwery aktualizację eliminującą błąd. Na ten moment możemy tylko czekać na więcej informacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się