Aktualizacja Forza Horizon 4 zepsuła grę. Krytyczny błąd uniemożliwia rozgrywkę

Forza Horizon 4 - zrzut ekranu
Xbox Series Xbox Series S XOne

Nowa aktualizacja do Forza Horizon 4 mocno napsuła graczom krwi. Wiele osób nie może w ogóle wejść do gry. Twórcy już pracują nad rozwiązaniem problemu i zaproponowali wstępną solucję.

Fani wyścigów czekają na Forza Horizon 5, ale czwórka wciąż radzi sobie bardzo dobrze. Na serwerach wirtualnych wyścigów pojawia się cała masa graczy i nic dziwnego, że w sieci zawrzało po wystąpieniu pewnej awarii.

Najnowsza aktualizacja gry na konsolach Xbox Series sprawiła, że ogromna część graczy nie może rozpocząć rozgrywki. Forum Reddit Forzy jest zasypane prośbami o pomoc, a twórcy już pracują nad poprawką. Co więcej, udostępniono nawet sposób na tymczasowe rozwiązanie problemu.

Wiemy o awarii, która dotknęła graczy na Series X i Series S w najnowszej aktualizacji Forza Horizon 4. Pracujemy nad poprawką i poinformujemy was, kiedy ustalimy termin jej udostępnienia.

Obecnie problem można obejść poprzez przejście w tryb offline, uruchomienie gry, a następnie ponowne włączenie trybu online za pośrednictwem sekcji dashboard w Xbox Series X/S.

NIE próbuj wykonywać tych instrukcji, jeśli usunąłeś już swój lokalny zapis. Spowoduje to utratę postępów i rozpoczęcie gry całkowicie od nowa.

– czytamy na Twitterze Forza Support

Niestety, nie wiadomo kiedy deweloperzy wrzucą na serwery aktualizację eliminującą błąd. Na ten moment możemy tylko czekać na więcej informacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie