For Honor Standard Edition za darmo do pobrania

For Honor Standard Edition za darmo do pobrania
Gry za darmo Newsy PC

Kto nie zaopatrzył się jeszcze w swój egzemplarz For Honor, może to teraz zrobić za darmo. Ubisoft rozdaje standardową edycję na Uplay.

Choć szans na zdobycie darmowego For Honor mieliśmy już wiele, być może nie każdy z naszych czytelników miał okazję trafić na rozdawnictwo. Teraz nadarza się okazja, by sięgnąć po pecetową wersję For Honor Standard Edition.

For Honor za darmo na Uplay

Kto chce zgarnąć grę za free, musi po prostu wskoczyć na Uplay pod ten link i dodać grę do swojej biblioteki. Można ją przypisać do swojego konta również z poziomu aplikacji, przechodząc do zakładki Gry>Darmowe Gry.

For Honor to gra od Ubisoftu przenosząca graczy w czasy miecza i topora. Wkrocz w chaos wojny jako mocarny rycerz, brutalny wiking, śmiertelny samuraj czy zwinny Wu Lin — jeden z czterech największych wojowników należących do legendarnej Frakcji. W grze For Honor dzięki innowacyjnemu systemowi walki Art of Battle, który zapewnia Ci pełną kontrolę nad wojownikiem, możesz władać mieczem jak nigdy dotąd. Ćwicz umiejętności szermierskie i bierz udział w brutalnych oraz szybkich walkach wręcz we wciągającej kampanii fabularnej i przełomowych trybach rozgrywki dla wielu graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie