Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

For Honor Standard Edition za darmo do pobrania

Kto nie zaopatrzył się jeszcze w swój egzemplarz For Honor, może to teraz zrobić za darmo. Ubisoft rozdaje standardową edycję na Uplay.

Choć szans na zdobycie darmowego For Honor mieliśmy już wiele, być może nie każdy z naszych czytelników miał okazję trafić na rozdawnictwo. Teraz nadarza się okazja, by sięgnąć po pecetową wersję For Honor Standard Edition.

For Honor za darmo na Uplay

Kto chce zgarnąć grę za free, musi po prostu wskoczyć na Uplay pod ten link i dodać grę do swojej biblioteki. Można ją przypisać do swojego konta również z poziomu aplikacji, przechodząc do zakładki Gry>Darmowe Gry.

For Honor to gra od Ubisoftu przenosząca graczy w czasy miecza i topora. Wkrocz w chaos wojny jako mocarny rycerz, brutalny wiking, śmiertelny samuraj czy zwinny Wu Lin — jeden z czterech największych wojowników należących do legendarnej Frakcji. W grze For Honor dzięki innowacyjnemu systemowi walki Art of Battle, który zapewnia Ci pełną kontrolę nad wojownikiem, możesz władać mieczem jak nigdy dotąd. Ćwicz umiejętności szermierskie i bierz udział w brutalnych oraz szybkich walkach wręcz we wciągającej kampanii fabularnej i przełomowych trybach rozgrywki dla wielu graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się