Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowa mapa i jeszcze lepsza rozgrywka, czyli szósty sezon For Honor

Ubisoft przedstawia trochę szczegółów odnośnie kolejnego sezonu w For Honor.

6. sezon w For HonorPochód Bohaterów (Hero’s March) – rozpocznie się 17 maja dodając do gry kolejne atrakcje.

Hero’s March zaoferuje nową mapę Beachhead za darmo, pozwalając graczom walczyć o swoją fortecę we wszystkich trybach gry wieloosobowej z wyjątkiem Tribute.

Dodatkowo, Orochi i Peacekeeper otrzymają aktualizację balansu (szczegóły poznamy bliżej startu sezonu). Pochód Bohaterów zawiera także Visual Collection, nową funkcję pozwalającą na podgląd postaci w menu oddzielonym od ekwipunku. Będzie również nowe wydarzenie sezonowe, lecz Ubisoft jeszcze nie zdradza na jego temat żadnych szczegółów.

Jeśli jeszcze nie graliście w For Honor, w ten weekend możecie zrobić to za free. Darmowy weekend z For Honor został zorganizowany na wszystkich platformach, na jakich pojawiła się gra: PCPlayStation 4 i Xbox One.

W przypadku PC, darmowy weekend zakończy się w niedzielę, 6 maja, o godzinie 22:00. Jeśli podejdziecie do gry na PlayStation 4 lub Xbox One, pobawicie się za free do godziny 9:00 w poniedziałek, 7 maja. Żeby zagrać na konsolach, niezbędny będzie abonament PS Plus lub Xbox Live Gold.

Szczegóły dotyczące pobrania For Honor za darmo oraz zawartości na darmowy weekend znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%