For Honor od Ubisoftu dostanie kampanię fabularną

Producent obiecuje, że przygotuje również coś dla osób, które lubią grać w pojedynkę.

For Honor to ciekawie zapowiadające się nowe IP od Ubisofru, które zaprezentowano po raz pierwszy podczas targów E3 2015. Tytuł stawia przede wszystkim na potyczki w trybie multi, lecz oprócz tego mamy pobawić się też podczas pełnoprawnej kampanii fabularnej.


Studio Ubisoft już wcześniej wspominało, że For Honor to również tryb single-player, lecz informacja ta widocznie nie dotarła do świadomości wszystkich graczy, ponieważ deweloper otrzymuje w tej sprawie sporo pytań.

Powiedzieliśmy, że będzie kampania dla pojedynczego gracza i mogę obiecać, że ją dostaniecie. To jeden z kluczowych tematów, którymi się obecnie zajmujemy. Nie mogę się doczekać, kiedy wszystko ujawnimy. Zrobimy to tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – zapewnia Stephane Cardin, producent For Honor.

Ciekawe, jak Ubisoft zorganizuje taką kampanię dla jednej osoby. Czy będziemy musieli kooperować z innymi graczami lub sztuczną inteligencją? Czekamy na szczegóły i przypominamy, że For Honor powinno wylądować w tym roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

63 Shares
Share63
+1
Tweet