Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Finał mistrzostw świata w League of Legends za nami!

Najlepszą drużyną w LOL-a została Samsung White.

Wczoraj zakończyły się finałowe rozgrywki w League of Legends. Drużyną, która pokonała wszystkich przeciwników okazał się koreański zespół Samsung White. W finale zmierzyli się z Chińczykami ze Star Horn Royal Club. Walka toczyła się do trzech zwycięstw, a ostatecznym wynikiem okazał się 3:1 dla teamu z Korei. Co interesujące, drużyna Samsung White w zasadzie nie miała sobie równych. W całym turnieju przegrała tylko dwa razy. Teraz chłopaki do podziału dostali milion dolarów nagrody.

Finał w League of Legends to także zakończenie czwartego sezonu, który zwiastuje zmiany w mechanice rozgrywki. Przed graczami spore wyzwanie, zapewne wielu rzeczy będzie trzeba się uczyć od nowa, co z kolei może nieco przyczynić się do przetasowania w rankingach. Ponadto niebawem wydana zostanie też główna mapa w całkiem nowej oprawie. Kto z Was czeka?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się