Wielkie oczekiwania to spora odpowiedzialność. Producent Final Fantasy XVI składa graczom obietnicę

Final Fantasy XVI - protagonista
PS5

Producent odpowiedzialny za Final Fantasy XVI i FFXIV udzielił wywiadu, w którym został zapytany o kwestię dopracowania gry. Naoki Yoshida zamierza dopilnować, aby do graczy trafił dopracowany produkt.

Fani serii Final Fantasy i nie tylko oczekują kolejnych wieści o szesnastce. Możliwe, że gra pojawi się na PlayStation Showcase 2021, choć nie jest to nic pewnego. W dalszym ciągu nie widzieliśmy większego pokazu rozgrywki oraz nie znamy też daty premiery.

Deweloperzy nie skazują nas jednak na brak jakichkolwiek wieści o grze. Słynny producent, Naoki Yoshida, stwierdził, że gracze nie muszą martwić się o jakość gry. Powiedział to w odniesieniu do kwestii bugów, które często nawiedzają największe hity.

Popełniam błędy, nawet jeśli to widzę (…). Ale właśnie dlatego będę się starać jak najbardziej! Tak myślę w głębi serca. W każdym razie, zarówno FFXIV, jak i FFXVI będą dopracowane, więc dziękuję za Wasze dalsze wsparcie!

– powiedział producent gry, Naoki Yoshida, w rozmowie z Famitsu

Jeśli martwiliście się o jakość Final Fantasy XVI, możecie być trochę bardziej spokojni. Choć błędów nie da się uniknąć, widać, że Square Enix daje grze odpowiednio dużo czasu. Miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy kolejne konkrety.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie