Film Tomb Raider – nowa Lara Croft na planie filmowym

Film Tomb Raider – nowa Lara Croft na planie filmowym
Filmy i seriale Newsy

Zobaczcie jak Alicia Vikander zastępuje Angelinę Jolie.

Najnowsza adaptacja filmu Tomb Raider ma trafić do kin 16 marca 2018 roku. Twórcy dali sobie nieco ponad rok na stworzenie całości, bowiem dopiero dwa tygodnie temu miał miejsce pierwszy klaps na planie.

Wiele osób zastanawia się, jak w roli Lary Croft spisze się młoda aktorka Alicia Vikander (znana chociażby z filmów takich jak: Dziewczyna z portretu oraz Ex Machina)? Przypomnijmy, że Angeliny Jolie na ekranie już nie zobaczymy w tym filmie.

Z pierwszych kilku zdjęć trudno jest cokolwiek wywnioskować, tym bardziej że pochodzą one prosto z planu filmowego. Aczkolwiek aktorka zdaje się pasować do roli dzielnej pani archeolog. Zobaczcie sami i dajcie znać, jak oceniacie Alicię Vikander w roli Lary Croft.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie