Film Pixels to nowa komedia z popularnym aktorem

Czy uda się stworzyć ciekawy film nawiązujący do gier? Chyba nie tym razem.

Pixels ma zadebiutować tego lata na ekranach kin. Reżyserem został Chris Columbus, który na swoim koncie ma takie hity jak Kevin sam w domuPani Doubtfire, czy Harry Potter w wersji pełnometrażowej. Z kolei za scenariusz odpowiedzialne są trzy osoby: Timothy Dowling, Tim Herlihy oraz Adam Sandler. Ten ostatni to popularny aktor komediowy, który w Pixels gra jednocześnie główną rolę Sama Brennera.

Niestety scenariusz nie zapowiada się zbyt intrygująco, chociaż pytanie, czy w przypadku takiej tematyki i konwencji, którą przyjęli twórcy, można było wymyślić coś lepszego? Otóż okazuje się, że postacie z gier takie jak Pac-Man, czy Donkey Kong, zaatakowały Ziemię. Teraz gracze, czyli takie osoby jak wspomniany Sam Brenna, mają uratować ludzkość. Co ciekawe, z pomocą przychodzi im na przykład Toru Iwatani – twórca Pac-Mana.


Na koniec taka mała ciekawostka. Otóż producentem jest Sony Pictures. Kilka miesięcy temu zastanawialiśmy się, dlaczego przedstawiciele Sony z USA latają do Japonii, aby rozmawiać na temat gier Nintendo. Zdaje się, że zagadka już się rozwiązała. Więcej na ten temat znajdziecie w poprzednim naszym newsie.

Zobaczcie poniższy zwiastun filmu Pixels i dajcie znać jak Wam się podoba:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet