FIFA 23 ma zyskać oczekiwaną funkcję i znaczące ulepszenia Hypermotion

FIFA 22 - piłkarz biegnie przed siebie z piłką i a wokół niego trójka jego rywali próbuje mu ją zabrać
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nie jest żadną tajemnicą, że w tym roku gracze zapoznają się z FIFA 23. Jeśli czekacie na kolejną piłkarską produkcję od EA Sports, mam dla Was parę ciekawych doniesień.

Wiele wskazuje na to, że najnowsza FIFA zaoferuje wyczekiwany przez wielu graczy cross-play – donosi Tom Henderson na łamach Xfire. Oznacza to, że fani wirtualnej piłki korzystający z PC, konsol Xbox i PlayStation spotkają się na wirtualnych boiskach po raz pierwszy w historii.

Henderson wskazuje również, że nowa FIFA zyska liczne usprawnienia technologii Hypermotion. Ulepszona funkcja pozwoliła EA na zrezygnowanie ze specjalnych strojów wymaganych do zbierania danych dotyczących ruchów piłkarzy i zastąpiono je zwykłymi kamerami ze stadionów. W efekcie deweloperom udało się zebrać 100 razy więcej danych w ciągu jednego sezonu, niż zebrano w historii całej serii. Oby pozytywnie przełożyło się to na rozgrywkę.

W FIFA 23 mają pojawić się także zarówno męskie jak i żeńskie Mistrzostwa Świata. Electronic Arts podobno chce też rozszerzyć katalog swoich licencji o szereg znaczących lig żeńskich.

Tom Henderson to bardzo wiarygodne źródło wieści z Electronic Arts. Choć autor przecieku jest godny zaufania, pamiętajcie, że to wciąż nieoficjalne informacje, do których należy podchodzić z pewnym dystansem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie