Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

FIFA 21 oficjalnie. EA podaje przybliżoną datę premiery

Electronics Arts potwierdziło, że kolejna odsłona serii piłkarskiej jest w produkcji. Tytułu można spodziewać się we wrześniu.

Elektronicy pracują nad kolejną FIFĄ. Ujawniono to w raporcie finansowym firmy za IV kwartał roku fiskalnego 2020. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, najnowsza odsłona trafi do nas najpewniej tradycyjnie we wrześniu.

To oczywiście nie powinno nikogo dziwić – seria cieszy się wielką popularnością wśród graczy, zarówno tych „zwykłych”, jak i profesjonalnych. Niestety nie wiemy nic poza zbliżoną datą premiery – konkrety dotyczące nowej gry nie są obecnie znane. Być może EA powie coś więcej na ten temat już niebawem. Wiadomo jedynie, że produkcja będzie cross-genem, co oznacza, że wyląduje na konsolach zarówno obecnej, jak i kolejnej generacji.

Jeśli chodzi o pozostałe plany Electronic Arts dotyczące sportówek, to obecnie studio pracuje też nad grami NHL (hokej) i Madden NFL (futbol amerykański). NHL ma pojawić się najpóźniej z tych trzech planowanych tytułów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się