Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

FIFA 19 – tryb survival może być zaskakującą nowością w grze

EA Sports szykuje się powoli do premiery FIFA 19, a tytuł nie schodzi z nagłówków internetowych serwisów. Dzisiaj ponownie mamy argument, by wspomnieć o oczekiwanej odsłonie piłki nożnej – co powiecie na tryb survival w FIFA 19?

Ostatnie tygodnie nie pozwalają nam zapomnieć o FIFA 19. Najpierw rozchodziło się o transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu i wpływ tej niespodzianki na grę, następnie widzieliśmy filmiki prezentujące nowości w strzelaniu bramek, taktyce oraz prowadzeniu piłki. Był też obszerny gameplay Manchester City vs Manchester United oraz kontrowersje związane z FUT Pay To Win czy problem cieszynek z Fortnite.

Teraz w sieci pojawia się inna, bardzo ciekawa informacja, która zdaje się potwierdzać tryb przetrwania w FIFA 19.

FIFA 19 – survival na wzór Last Man Standing z FIFA Street

Wygląda na to, że tryb survival w FIFA 19 został potwierdzony przez jeden z niemieckich magazynów. Jest mało prawdopodobne, by była to pomyłka, choć EA Sports oficjalnie o takiej nowości nie wspomina.

Jak czytamy na łamach serwisu Segmentnext, tryb survival w FIFA 19 miałby przypominać to, co widzieliśmy w świetnym FIFA Street (swoją drogą – szkoda, że seria została odstawiona). Chodzi mianowicie o tryb Last Man Standing, w którym musieliśmy wykazać się nie tylko zręcznością, lecz również nietypowym strategicznym podejściem do meczu. Po każdej strzelonej bramce jeden zawodnik schodził bowiem z boiska.

Premiery gier na sierpień 2018. PES 2019, darmowe Battle Royale, polski survival i thriller szpiegowski

Podobny tryb w nadchodzącej odsłonie piłki nożnej od EA Sports może być naprawdę niezłym urozmaiceniem i odskocznią od tradycyjnych meczyków. Nie ma on oczywiście nic wspólnego z prawdziwą piłką nożną, lecz komu to przeszkadza?

Przypominamy, że data premiery FIFA 19 została zaplanowana na 28 września 2018 roku. Gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PS4, Xbox One, Switch, PlayStation 3 i Xbox 360.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%