Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

FIFA 19 demo. Gdzie pobrać i kiedy premiera?

Szczegóły dotyczące demo FIFA 19. Premiera, pobieranie i zespoły.

Demo FIFA 19 pojawi się już 13 września do pobrania na PC, PS4 oraz XOne. To ponad dwa tygodnie przed debiutem pełnej wersji gry, który został ustalony na 28 września. Warto dodać, że jeśli gracz jest posiadaczem abonamentu EA Access lub Origin Access, otrzyma możliwość zakupu pełnej wersji gry FIFA 19 20 września (z limitem 10 godzin gry).

Demo FIFA 19 da możliwość sprawdzenia rozgrywki w ramach szybkiego meczu. Nie wiadomo jednak, czy EA udostępni tryb Podróż, gdzie kierujemy młodym piłkarzem i rozwijamy jego karierę. Co ciekawe, FIFA 19 znowu będzie miała dostęp do licencji z Ligi Mistrzów, nie jest jednak jasne, czy demo zawierać będzie przedsmak tego trybu. Na pewno jednak, zabraknie możliwości gry sieciowej jeśli chodzi o wersję demonstracyjną.

Gdzie pobrać demo FIFA 19?

Demo FIFA 19 pobierzemy na PC, PS4 i XOne. Jeśli chodzi o tę pierwszą platformę, to tradycyjnie jeśli chodzi o gry EA, demo znajduje się w aplikacji Origin. W przypadku PS4 oraz XOne, demo dostępne będzie odpowiednio w PS Store i Xbox Store.

W ramach demo FIFA 19 do wyboru będzie 9 drużyn. Poniżej przedstawiamy listę:

  • Atlético Madryt
  • Borussia Dortmund
  • FC Bayern
  • Juventus
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Paris Saint-Germain
  • Real Madryt
  • Tottenham Hotspur

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%