EA ulega i daje graczom to, co stracili w FIFA 18

Elektronicy odpowiadają na żądania społeczności.

EA Sports pracowało calutki miesiąc, by naprawić błąd w FIFA 18, przez który gra nie naliczała punktów doświadczenia w katalogu EAS FC. Choć problem został rozwiązany w zeszłym tygodniu, część osób nadal psioczyło na dewelopera, bo przecież nikt nam nie wrócił straconych poziomów.

Po tygodniu nacisków EA odpowiada, ulegając graczom:

W związku z ostatnimi problemami z naliczaniem EASFC XP, zwiększymy poziom EASFC wszystkim graczom, którzy zalogowali się i grali przez 5 lub więcej dni od premiery gry FIFA 18. Liczba poziomów dodana do konta każdego gracza będzie bazować na jego obecnym poziomie oraz dotychczasowych postępach w EASFC. Biorąc pod uwagę skalę całego procesu, aktualizacja poziomów na kontach wszystkich graczy oraz ukazanie tego w grze może zająć trochę czasu. Zaktualizujemy ten wątek, gdy proces zostanie zakończony.

Użytkownicy forum FIFA 18 donoszą, że rzeczywiście ich poziom się podniósł. Przykładowo, z 13 na 27, z 58 na 64 czy z 66 na 74.

Gest ze strony EA Sports trochę uspokoił społeczność, lecz cóż można powiedzieć – niesmak po całej akcji z punktami doświadczenia pozostał…

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.