Dziś rusza Festiwal Steam Next. Setki gier za darmo do przetestowania

Wyprzedaż Steam 2021 - grafika
PC

Dziś zapoznamy się z setkami darmowych wersji demo. Festiwal Steam Next rusza wieczorem i warto się nim zainteresować, jeśli lubicie nowości nie tylko od największych wydawców.

Festiwal potrwa od dziś od godziny 19:00 do 28 lutego. Z festiwalu skorzysta każdy chętny gracz, który posiada konto na platformie Steam. Spodziewajcie się całej tony wersji demo, wielu transmisji na żywo i innych atrakcji.

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Steam Next – wielodniowego święta nadchodzących gier. Dzięki festiwalowi odkryjecie i wypróbujecie setki dem, obejrzycie transmisje producentów oraz porozmawiacie z twórcami na temat postępów prac nad grami, które wkrótce ukażą się na Steam.

– czytamy na stronie Steam

Często zdarza się, że takim wydarzeniom towarzyszą też wyprzedaże. Niewykluczone, że i tym razem gracze będą mogli skorzystać z promocji, choć nie nastawiałbym się na okazje rodem z pełnych wyprzedaży na platformie Valve. Niewykluczone jednak, że najnowszy festiwal Steam Next zaoferuje też dostęp do nieznanych jeszcze zniżek. To jednak przede wszystkim święto przeznaczone dla graczy, którzy chcą zapoznać się z nowościami poprzez wersje demo. To właśnie one będą głównym punktem programu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie