Far Cry Primal nadchodzi. Koniec z karabinami i dynamitem!

Ubisoft od wczorajszego wieczoru zapowiada coś nowego i choć kurtyna tajemnicy jeszcze nie opadła, mamy kilka szczegółów na temat produkcji.

Już kilkanaście godzin możemy oglądać livestream prezentujący ścienne malowidło. Widzimy na nim wojownika walczącego z mamutami oraz niedźwiedziami. Jako broń nasz dzielny heros posiada jedynie włócznię oraz łuk. Cóż to takiego?


Według kilku światowych redakcji chodzi o tytuł powiązany z serią Far Cry, choć prawdę mówiąc do końca nie wiadomo, czy to całkowicie nowa odsłona cyklu, jakiś mniejszy spin-off, a może jednak dodatek do Far Cry 4?

Portal Kotaku – powołując się na własne źródła – pisze, że niespodzianka od Ubisoftu to Far Cry Primal. Będziemy mieli epokę lodowcową, broń białą i kilka frakcji, walczących o przetrwanie. Dochodzi do tego screen, który opublikował serwis IGN (zobaczcie powyżej), który również zwiastuje prehistoryczne klimaty.

Czym by Far Cry Primal nie był, jedno jest pewne – zapomnijcie o super broniach, dynamicie, a nawet maczetach. Będziemy latać z łukiem czy dzidą i tłuc mamuta po głowie. Jeśli tylko pojawią się jakieś konkrety na temat produkcji, na pewno o nich napiszemy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

54 Shares
Share54
+1
Tweet