Far Cry New Dawn – świetna cena na pre-order. Premiera w ten piątek!

Far-Cry-New-Dawn
Newsy PC PS4 XOne

Przypominamy, że do premiery Far Cry New Dawn zostało niewiele czasu, a ceny gry w zamówieniach przedpremierowych są naprawdę okazyjne.

Far Cry New Dawn zadebiutuje na PC, PS4 i Xbox One już 15 lutego, a pudełkowe wydania gry są naprawdę tanie w pre-orderze. Wersję na komputery PC znajdziemy już za 149,99 zł (darmowa wysyłka), a edycje na PS4 oraz Xbox One są niewiele droższe – po 159,99 zł (darmowa wysyłka).

Niecały rok po premierze Far Cry 5 mamy kolejną grę z serii. Far Cry New Dawn zaoferuje nam post-nuklearną apokaliptyczną scenerię i będzie bezpośrednią kontynuacją Far Cry 5 z akcją osadzoną kilka lat po wydarzeniach z piątki. Pod względem rozgrywki, nadchodząca odsłona będzie miała malutki romans z gatunkiem RPG.

Zmierz się w walce o przetrwanie z bezwzględnymi bandytami i ich liderkami – bliźniaczkami. Przemierzaj zniszczone nuklearną zagładą bezdroża Hope County, zawieraj zaskakujące sojusze, ulepszaj broń i przedmioty, by pokonać zagrożenie – czytamy w opisie niedawnego zwiastuna prezentującego fabułę gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie