Far Cry 6 - Pagan Min z Far Cry 4 - cover art

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Far Cry 6 z drugim fabularnym DLC jeszcze w styczniu. Gotowi na powrót Pagana Mina?

Ubisoft ogłosił, że już w przyszłym tygodniu posiadacze przepustki sezonowej do Far Cry 6 będą mogli nacieszyć się drugim z trzech fabularnych DLC. Dzięki Pagan: Control będą mogli wcielić się w antagonistę czwartej części serii.

W listopadzie 2021 roku zadebiutowało Vaas: Insanity, które pozwoliło grającym w Far Cry 6 wcielić się w ulubieńca wielu fanów całej serii. Pagan Min także zdobył swoje uwielbienie, dlatego nie zdziwię się, jeśli posiadacze „szóstki” już 11 stycznia czym prędzej rozpoczną kolejną przygodę. To właśnie wtedy zadebiutuje wymieniony dodatek.

Gracze wcielą się w Pagana Mina, ikonicznego złoczyńcę z Far Cry 4, w zupełnie nowym doświadczeniu inspirowanym gatunkiem roguelite rozgrywającym się w głębinach niespokojnej psychiki złoczyńcy.

– czytamy w komunikacie prasowym wydawcy

Vaas: Insanity posiada obecnie 76 punktów Metascore w serwisie Metacritic, co świadczy o dość dobrym przyjęciu wśród recenzentów. Miejmy wszyscy nadzieję, że DLC z Minem wypadnie przynajmniej tak samo dobrze lub podniesie poprzeczkę przed ostatnim z tego typu dodatków.

W marcu obecnego roku Ubisoft wyda Joseph: Colapse, które pozwoli grającym wcielić się w okładkowego złoczyńcę z Far Cry 5. W chwili pisania tego tekstu większa liczba szczegółów na temat ostatniego z dodatków nie jest jeszcze znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się