Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Far Cry 5 za darmo na PC do sprawdzenia przez weekend

Ubisoft ogłasza darmowy weekend z Far Cry 5 na Uplay PC. Wszyscy gracze będą mieli pełny dostęp do podstawowej zawartości gry.

Far Cry 5 za darmo ogramy w dniach od 29 maja od 15:00 czasu polskiego do 31 maja 22:00 czasu polskiego. Nowi gracze mogą rozpocząć wstępne ładowanie gry już dziś, 27 maja o 19:00 na Uplay PC.

W związku z darmowym weekendem, do 2 czerwca w sklepie Ubisoft Store będą dostępne zniżki do 75% na wszystkie gry Far Cry w wersji na PC w edycjach Standard i Gold. Dodatkowo, gracze, którzy kupią Far Cry 5 podczas darmowego weekendu, zachowają swoje postępy w grze. Odwiedź oficjalną stronę Ubisoftu, aby się zarejestrować, rozpocząć wstępne ładowanie gry i uzyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat darmowego weekendu Far Cry 5 na PC.

Far Cry 5, gra osadzona w Ameryce, oferuje graczom całkowitą swobodę poruszania się po pogodnie wyglądającym, ale mocno pokręconym świecie. Poruszaj się po nim jako młody namiestnik fikcyjnego hrabstwa Hope w stanie Montana. Gracze przekonają się, że ich przybycie przyspiesza cichy zamach,przygotowywany od wielu lat przez kult fanatyków dnia zagłady, Projekt u Bram Edenu, rozpalając gwałtowne chęć przejęcia hrabstwa. W oblężeniu i odcięciu od reszty świata gracze połączą siły z mieszkańcami hrabstwa Hope i utworzą ruch oporu.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%