Gorące wieści od Ubisoft. Potwierdzono kolejne odsłony wielkich gier!

Deweloper ujawnia, do kiedy nowe tytuły zostaną wydane.

Ubisoft potwierdza podczas spotkania z inwestorami, że Far Cry 5, The Crew 2 oraz nowa odsłona Assassin’s Creed pojawią się na rynku w obecnym roku fiskalnym firmy, który zakończy się 31 marca 2018 roku. Do tego czasu powinniśmy zobaczyć też South Park: The Fractured But Whole.

Dodatkowo deweloper pracuje nad nowym IP, które zostanie wydane w okresie pomiędzy 1 kwietnia 2018 a 31 marca 2019. O projekcie wiadomo jedynie tyle, że będzie się opierał o zabawę sieciową i otrzymywał liczne aktualizacje treści.

Odnośnie Far Cry 5, The Crew 2 oraz kolejnego Assassin’s Creed opublikowano trzy grafiki z logotypami gier. Znajdziecie je w poniższej galerii.

Ciekawe, kiedy Ubisoft zdradzi więcej szczegółów. Liczymy na to, że najpóźniej na czerwcowych targach E3 zobaczymy pierwsze trailery nowych gier. Na którą najbardziej czekacie?

Nowy Far Cry to będzie spore zaskoczenie. Jest pierwszy przeciek

Far Cry 5 jako western? Jest taka możliwość. Otóż jak podaje serwis Great Falls Tribune, Jeff Guillot – odpowiedzialny między innymi za trailer live action do Far Cry Primal – tworzy nowy materiał wideo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Guillot przyznał się, iż związany jest z kontynuacją istniejącej, światowej marki. Zdjęcia mają miejsce na terenie jednego rezerwatów w USA, gdzie znajduje się powiązany z Indianami Fort Peck (wybudowany w 1904 roku). W trakcie kręcenia filmu, pojedynkuje się dwóch mężczyzn. W tle są również tory z pociągiem.

To jednak nie wszystko, co może wskazywać na to, że Far Cry 5 będzie opowiadać historię rodem z westernów. Otóż w 2015 roku wysłana została ankieta do wybranych graczy z pytaniem, gdzie widzieliby akcję kolejnej części. Jedną z odpowiedzi była: Spaghetti Western umiejscowiony w Ameryce XIX wieku. Co powiecie na taki scenariusz?

Nowy Assassin’s Creed jak Wiedźmin 3? Zaskakujący przeciek

Pamiętacie niedawno opublikowany rzekomo pierwszy screen z nadciągającego Assassin’s Creed? Ta sama osoba podzieliła się kolejnymi informacjami. Otóż według użytkownika Reddit o pseudonimie Ummmlolwtf, Assassin’s Creed Origins będzie miało trzy razy większą mapę niż w Assassin’s Creed: Black Flag, co zapowiada się naprawdę niesamowicie. W grze będzie też można kontrolować orła. To jednak nie wszystko.

Twórcy prawdopodobnie inspirują się grą polskiego studia CD Projekt RED i zamierzają wdrożyć podobnym system walki co w Wiedźminie 3: Dziki Gon. Cóż, system ten nie był idealny, ale na pewno lepszy niż w poprzednich odsłonach serii Assassin’s Creed. Liczymy więc, że ostatecznie graczom wyjdzie ta zmiana na dobre.

Gra ma trafić do sprzedaży w okolicach października. Czekamy jednak cały czas na oficjalne informacje od Ubisoftu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: