Far Cry 4: akcja najpewniej zostanie osadzona w Himalajach!

0 komentarzy

Wszystko wskazuje, na to, że plotki od dłuższego czasu krążące w sieci okażą się prawdą.

Serwis Eurogamer zapewnia, że tym razem przeniesiemy się do chłodniejszego obszaru i musimy zapomnieć o cudownych, tropikalnych wyspach znanych z poprzedniej części serii. Przybliżona data premiery gry ponoć została ustalona na pierwszy kwartał 2015 roku. Ubisoft nie potwierdził tych informacji, ale istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że już niebawem przedstawiciele firmy zabiorą głos w tej sprawie.

To nie koniec interesujących spekulacji. Miałyby mianowicie powrócić potwory, nieobecne w części trzeciej. Co więcej prawdopodobne, że słonie pojawią się roli wierzchowców. Sama idea gry nie ulegnie zasadniczym zmianom. Pojawi się znów opcja polowania na zwierzynę i zbierania roślinności. Dodatkowo Far Cry 4 także ma umożliwić przejmowanie kolejnych fragmentów dostępnych na mapie.

Gra ma zawitać na komputery klasy PC , PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Co zaś się tyczy wydania tytułu na PS3 i Xboksie 360 to informatorzy nie dysponują na ten temat żadnymi informacjami.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się