Fani Wiedźmina zagłosują na Bronisława Komorowskiego?

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się dziś z twórcami Wiedźmina. Otrzymał edycję kolekcjonerską gry i obiecał, że zagra w nią podczas ciszy wyborczej.

Dziś premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon i raczej trudno wyobrazić sobie lepszą promocję dla twórców w taki dzień, jak spotkanie z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Tym bardziej wizyta twórców w Pałacu Prezydenckim powinna wzmocnić zainteresowanie produktem, bowiem prezydent walczy w tej chwili w drugiej turze wyborów, więc oczy milionów Polaków są zwrócone w jego stronę.

Podczas spotkania prezydent otrzymał od Adama Kicińskiego oraz Marcina Iwińskiego kolekcjonerską edycję Wiedźmina 3: Dziki Gon. Co ciekawe, dostał też drugi taki sam egzemplarz, aby przekazać prezydentowi Stanów Zjednoczonych Barackowi Obamie. Prezydent Bronisław Komorowski podkreślił, że niestety teraz nie będzie miał czasu zagrać w trzecią część Wiedźmina, ale z pewnością gra umili mu czas podczas ciszy wyborczej. Dodał też, że Wiedźmin 3 świetnie promuje polską myśl technologiczną na świecie oraz jest przykładem na to, że w Polsce można odnieść sukces nie dysponując na samym początku żadnym wielkim kapitałem, a mając zdolności intelektualne i kreatywność. 

To jednak nie koniec spotkań na szczycie dla twórców Wiedźmina. Studio producenckie odwiedziła dzisiaj premier Ewa Kopacz, przyglądając się pracy zespołu. Poniżej możecie zobaczyć z kolei filmik z wizyty twórców Wiedźmina w Pałacu Prezydenckim.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

105 Shares
Share105
+1
Tweet