Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology – Bethesda zapowiedziała specjalne wydanie postapokaliptycznej serii gier. Jest na co czekać!

Fallout S.P.E.C.I.A.L Anthology
Newsy PC

Przedstawiciele studia Bethesda Softworks oficjalnie zapowiedzieli Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, czyli zestaw z siedmioma grami popularnej serii. Już teraz można składać zamówienia preorder, premiera zaś nastąpi 11 kwietnia tego roku.

Fallout – Antologia S.P.E.C.J.A.L.N.A., oprócz siedmiu gier z serii, zawierać będzie także siedem kart kolekcjonerskich inspirowanych kartami profitów z gry Fallout 76. Całość zapakowana będzie w rdzeń miniaturowej bomby (choć rozbrojonej, ale pomalowanej jak miniatomówka i z wybuchowym efektem dźwiękowym). Jeśli chodzi zaś o wspomniane gry, to każda z tych kart będzie posiadała także nadrukowany kod Steam, aktywujący następujące tytuły: Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3: Edycja Gry Roku, Fallout New Vegas: Edycja Ultimate, Fallout 4: Edycja Gry Roku oraz Fallout 76.

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology z premierą 11 kwietnia 2024

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology wyceniono na 60 euro. Zamówienia przedpremierowe można składać już dziś, wchodząc na tę stronę internetową. Trzeba tylko pamiętać, że jednej osobie przysługuje tylko jedno zamówienie, więc nie możemy “przytulić” więcej niż jedną sztukę zestawu. Przypomnijmy, że fabuła gier Fallout osadzona jest w postapokaliptycznym świecie po wielkiej wojnie nuklearnej, która zniszczyła cywilizację jaką znamy. Akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości, gdzie kultura lat 50. XX wieku jest łączona z futurystycznymi elementami. Gracz wciela się w postać, która próbuje przetrwać w surowym, niebezpiecznym świecie. Kluczowym elementem serii jest system Vault-Tec, czyli schronów przeciwatomowych, w których ludzie mieli szanse przetrwać apokalipsę. Głównym bohaterem często jest tzw. Vault Dweller, który wyrusza w podróż po zniszczonym świecie, rozwiązując zagadki, walcząc z potworami i interagując z różnymi postaciami. A poniżej zamieszczamy zdjęcie nadchodzącego zestawu Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology:

Fallout S.P.E.C.I.A.L Anthology
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie