Fallout Anthology już dostępne! Jak wygląda 5 gier zamkniętych w bombie?

Ten specjalny zestaw jest ciekawy nie tylko ze względu na swoją zawartość. Samo opakowanie robi spore wrażenie.

Ponad dwa miesiące temu Bethesda zapowiedziała prawdziwą gratkę dla fanów serii Fallout. Mowa oczywiście o Fallout Anthology, czyli pakiecie 5 gier (tylko PC) zamkniętych w pudełku przypominającym bombę.


Deweloper wspominał, że wszystko wyląduje na rynku 2 października w cenie 50 euro, czyli około 210 złotych. Wygląda jednak na to, że bomba jest już w sprzedaży, co potwierdzają zdjęcia pakietu, które zostały wrzucone na serwis Imgur przez gracza o nicku RadApples. Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych fotek. Fajne jest również to, że oprócz wcześniejszych tytułów z serii Fallout, w bombie znalazło się opakowanie na Fallout 4. Więc po premierze można dołożyć płytkę i mamy cały komplecik w jednym miejscu.

Fallout Anthology zawiera:

  • Fallout
  • Fallout 2
  • Fallout Tactics
  • Fallout 3 – Game of the Year Edition (wraz z dodatkami: The Pitt, Operation: Anchorage, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta)
  • Fallout: New Vegas – Ultimate Edition (wraz z dodatkami: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Gun Runners’ Arsenal i Courier’s Stash)

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet