Fallout Anthology – 5 gier serii zamkniętych w bombie

Bethesda ogłosiła specjalny zestaw, który kusi nie tylko zawartością, lecz również kapitalnym opakowaniem. Fallout Anthology to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Czekając na Fallout 4 warto zainteresować się zapowiedzianym właśnie pakietem Fallout Anthology. To zestaw wszystkich gier, które ukazały się w tej popularnej serii.


Antologia jest przeznaczona na komputery PC i jak czytamy na blogu Bethesdy, pojawi się w wybranych regionach Europy w dniu 2 października tego roku. Niestety nie wiadomo, czy pakiet będzie oficjalnie sprzedawany również w Polsce. Cóż jednak stoi na przeszkodzie, by zamówić wszystko nawet z UK. Cena? 50 euro, czyli około 206 zł. To naprawdę niewiele za 5 gier z serii Falluot w takim pięknym wydaniu.

Fallout Anthology zawiera:

  • Fallout
  • Fallout 2
  • Fallout Tactics
  • Fallout 3 – Game of the Year Edition (wraz z dodatkami: The Pitt, Operation: Anchorage, Broken Steel, Point Lookout i Mothership Zeta)
  • Fallout: New Vegas – Ultimate Edition (wraz z dodatkami: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Gun Runners’ Arsenal i Courier’s Stash)

Całość jest zamknięta w naprawdę odjazdowym opakowaniu, przypominającym malutką bombę. Zerknijcie sami na poniższą graficzkę.

Fallout Anthology
Fallout Anthology

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet