Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 76 – pigułka wiedzy w formie wideo. Bronie, świat, przeciwnicy…

Polski wydawca gry Fallout 76 publikuje filmik, z którego możemy dowiedzieć się naprawdę dużo na temat nadchodzącej gry.

Testy Fallout 76 rozpoczną się dla niektórych graczy już jutro (szczegóły poniżej), zatem to idealny moment, by podsumować dotychczasową wiedzę na temat produkcji. Pokusił się o to polski wydawca tytułu, czyli firma Cenega.

Pigułka wiedzy na temat Fallout 76 pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki i posłuchać komentarza wydawcy na temat świata gry, perków, wrogów czy broni. Jeśli nie śledziliście na bieżąco wszystkich newsów o Fallout 76, możecie w szybki i przystępny sposób nadrobić zaległości.

Co do wspomnianej bety, ta pojawi się najpierw na Xbox One, już we wtorek, 23 października, a tydzień później, 30 października, na PlayStation 4 i PC.

Premiera Fallout 76 jest natomiast zaplanowana na wspomnianych platformach na dzień 14 listopada tego roku. Sądzicie, że taki multiplayerowy Fallout osiągnie sukces?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%