Fallout 4 za karton kapsli. Udało się!

Niedawno pisaliśmy o niecodziennym pomyśle jednego z fanów serii Fallout, który postanowił kupić za zwykłe kapsle edycję kolekcjonerską nowej części gry.

W zeszłym tygodniu GatorMacheteJr wysłał do Bethesdy karton zawierający około 2240 kapsli. Przypominamy, że właśnie kapsle z butelek są oficjalną walutą w świecie Fallout. Gracz postanowił zatem zapłacić nimi za edycję kolekcjonerską nadchodzącej, czwartej odsłony tej popularnej serii.


W przesyłce znalazł się również list, w którym fan żartobliwie ujął całą sytuację, podając się za osobę pochodzącą z czasów powojennych i żywiącą nadzieję na to, że dorobek jego życia nie skończy w kontenerze z odpadkami.

Bethesda karton dostała, o czym świadczy zdjęcie zamieszczone na Twitterze przez Matta Grandstaffa, który odpowiada w firmie za kontakty ze społecznością. – Tak, całe moje biuro pachnie teraz piwem – komentuje Grandstaff otrzymany od fana prezent.

Zamówienie na pre-order kolekcjonerki zostało przyjęte! Nie łudźcie się jednak, że kolejne kartony zostaną tak samo potraktowane. GatorMacheteJr był pierwszy i za to go właśnie nagrodzono.

Fallout 4
Fallout 4

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

60 Shares
Share60
+1
Tweet