Fallout 4 z nocnym gameplayem i… małymi rozmiarami mapy świata?

Premiera Fallout 4 tuż-tuż, a do sieci wyciekają kolejne gameplaye i informacje na temat gry. Tym razem pod lupą są noc i wielkość świata.

Jak się okazuje, Fallout 4 może wcale nie być taki ogromny, jak go malowali – obszar gry ma wynosić około 44 kilometrów kwadratowych. Jest to zaledwie jedna trzecia świata oddanego do dyspozycji graczom w trzecim Wiedźminie. Fakt faktem, że tutaj poruszać się będziemy na piechotę, jednak nie ma wątpliwości, że część fanów wyczekujących premiery na pewno będzie rozczarowana. Poglądową mapę świata możecie obejrzeć na dole.


W sieci pojawił się też kolejny filmik z rozgrywki – tym razem prezentuje on, jak Fallout 4 wygląda w nocnych szatach. Gameplay jest do obejrzenia poniżej – lepiej się pospieszcie, bo nie wiadomo, jak szybko zostanie zdjęty. Podczas pięciominutowego seansu przyjrzymy się walce, hakowaniu, walce, eksploracji, otwieraniu zamków, walce i szabrowaniu. Coś dużo strzelania w tym nowym Falloucie… ale na to przygotowani byliśmy już (niestety) od dawna.

A jak Wam podoba się świat Fallout 4 w nocy? Nie przeszkadza Wam, a może wręcz cieszy Was brak dziennej, bogatej palety kolorów? I czy nie jesteście rozczarowani rozmiarami post-apokaliptycznego Bostonu?

Fallout – mapa świata gry
Fallout – mapa świata gry

 

8 Shares
Share8
+1
Tweet