Fallout 4 vs Fallout 3 – porównanie grafiki. Nowa część rzeczywiście dużo nie zmienia?

Niektórzy gracze nie byli zachwyceni poziomem grafiki, jaki zobaczyliśmy w pierwszej prezentacji Fallout 4. Jakie jest Wasze zdanie?

Bethesda obwieściła nową część popularnej serii w zeszłym tygodniu, lecz wygląda na to, że nie wszyscy są zadowoleni. Na forach internetowych wciąż pojawiają się głosy, że Fallout 4 zbytnio nie odbiega od tego, co prezentowała poprzednia część wydana w 2008 roku.


Może rzeczywiście graficznego szału nie ma w nowym Falloucie, lecz czy tytuł naprawdę wygląda kiepsko? Zerknijcie sami do poniższej galerii i osądźcie sami. Screeny zostały ułożone parami i prezentują podobne elementy świata – najpierw z Fallout 4, a następnie z Fallout 3. Dajcie znać, jak podoba się Wam grafika nowej części.

Przypominamy, że na zaczepki graczy o słabej oprawie wizualnej wypowiedział się już Pete Hines z Bethesdy, zamykając wszystko w jednym, krótkim zdaniu: Nie mam zamiaru tracić czasu i energii na zajmowanie się tym, co mówią niezadowoleni.

Fallout 4 powstaje na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Last-geny – według dewelopera – są za słabe na uciągnięcie tytułu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

112 Shares
Share112
+1
Tweet