Fallout 4 – ile zapłacimy za wszystkie DLC? Już wiadomo

Bethesda zapowiada długie wspieranie tytułu po jego premierze. Jeśli chcecie zapewnić sobie dostęp do wszystkich DLC, które nawiedzą Fallout 4, powinniście zaopatrzyć się w season pass.

Twórcy informują na oficjalnym blogu, że przepustka sezonowa do Fallout 4 będzie kosztowała 30 euro, czyli około 126 złotych. Póki co nie wiadomo jednak, co konkretnie do niej wpadnie.


Ponieważ nadal wre u nas praca nad grą, nie wiemy jeszcze, co dokładnie do niej dodamy, ale pierwszego DLC na pewno możecie się spodziewać we wczesnych miesiącach następnego roku. Bazując na tym, co stworzyliśmy dla Obliviona, Fallouta 3 i Skyrima, wiemy, że wartość tych materiałów osiągnie minimum 39,99 €, a jeżeli postanowimy stworzyć nawet więcej, oczywiście przepustka da wam dostęp do wszystkiego – piszą deweloperzy.

Same DLC to jednak nie wszystko. Oprócz tego Bethesda zapowiada regularne i darmowe aktualizacje gry, w których znajdziemy nie tylko poprawki, lecz również nowe funkcje oraz elementy.

Na koniec mody do Fallout 4. – W pierwszych miesiącach następnego roku przekażemy wam za darmo nowy Creation Kit na platformę PC – narzędzie, którego sami używamy w naszym studiu. Dzięki niemu będziecie mogli tworzyć swoje własne mody i dzielić się nimi z innymi. Wyjątkowo cieszy nas też fakt, że te same modyfikacje będą potem trafiać na Xbox One, a następnie na PlayStation 4 – tłumaczy Bethesda.

Zatem czekamy z niecierpliwością na premierę Fallout 4 (już 10 listopada) oraz kolejne wieści dotyczące nadchodzących atrakcji. Wiecie już, co byście chcieli dostać w DLC? Jakieś propozycje?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet