Fallout 4 do pobrania za darmo [Aktualizacja]

Fallout 4 do pobrania za darmo [Aktualizacja]
Gry za darmo Newsy XOne

Ciekawa oferta pojawiła się w sklepie Microsoftu. Chcecie pobrać Fallout 4 za darmo? Podajemy link.

[Aktualizacja]

Już wiadomo, że Fallout 4 jest oferowany za darmo tylko do sprawdzenia przez weekend. Oto komunikat od Bethesdy:

Od godziny 9:00 w czwartek, 17 maja, do godziny 9:00 w poniedziałek, 21 maja, Fallout 4 będzie dostępny do bezpłatnego pobrania i gry na Xbox One. Jeśli w tym czasie zdecydujesz się zakupić grę, dane zapisu zostaną przeniesione, dzięki czemu przygoda będzie trwała nawet po zakończeniu darmowego weekendu.

Darmowy weekend z Falloutem 4 to część programu „Dni grania za darmo”, co oznacza że wszyscy posiadacze Xbox One mogą dołączyć do zabawy, nawet jeśli nie posiadają konta Xbox Live Gold!

Przez cały darmowy weekend Xbox Live oferuje także rabaty na Fallout 4 i jego dodatki – rabat 50% na podstawową wersję gry, rabat 33% na edycję Gry Roku i rabat 40% na zawartość z przepustki sezonowej, w tym Far Harbor, Automatron i Nuka-World!

Po 21 maja, do 28 maja, godziny 9:00, Fallout 4 i zawartość dodatkowa będą dostępne na wyprzedaży w ramach Deals with Gold na Xbox Live. Zwróć uwagę, że aby skorzystać z oferty Deals with Gold musisz posiadać aktywne konto Xbox Live Gold.

[Oryginalna wiadomość]

Bez żadnej zapowiedzi ze strony Bethesdy czy Microsoftu, w sklepie Xbox pojawiła się pozycja Za darmo: Fallout 4. Koszt – 0 zł i żadnego opisu, czy chodzi o darmowy weekend lub jakiś dłuższy okres, przez który będziemy mogli pograć za darmo, po czym gra zostanie zablokowana. W adresie linku widzimy: free-to-play-fallout-4.

Póki co gracze po prostu pobierają całą grę za darmo i cieszą się rozgrywką. Jeśli chcecie do nich dołączyć, poniżej podajemy link do sklepu, gdzie można pobrać darmowego Fallout 4.

Fallout 4 za darmo na Xbox One – link do pobrania

Gra waży – według informacji na stronie sklepu – 47,71 GB i posiada ulepszenie dla Xbox One X.

Fallout 4 to najbardziej ambitny tytuł w historii studia i kolejna generacja rozgrywki w otwartym świecie. Jako jedyny ocalały z Krypty 111, musisz wejść do świata zniszczonego przez wojnę atomową. Odbuduj cywilizację i zadecyduj o losie pustkowi – czytamy w opisie gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie