Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 pobił rekord GTA V wykręcony na Steam

Najnowsza gra Bethesdy okazała się strzałem w dziesiątkę.

Fallout 4 ma dzisiaj swój wielki debiut i jeśli chodzi o wersję gry na PC, wzbiła się ona prawie na szczyt listy przebojów Steam. Zgodnie ze statystykami platformy Valve, już kilka godzin po premierze przy Fallout 4 bawiło się jednocześnie 290,461 graczy. Lepszym wynikiem może się poszczycić jedynie DOTA 2.

Porównując wynik Fallout 4 do premierowego dnia GTA V na PC, mamy sporą przebitkę. W pierwszym dniu do tytułu od Rockstar zasiadło o wiele mniejsze grono – 196,700 osób. Ale…

Musimy wziąć pod uwagę, że wszystkie wersje Fallout 4 muszą być odpalane przez Steam, podczas gdy do uruchomienia GTA V wystarcza Rockstar Social Club. Wspomniany wynik gangsterów z Los Santos dotyczy więc jedynie kopii gry kupionej na platformie Valve.

Zatem rekord Fallout 4 jest czysto Steam’owy, co oczywiście nie oznacza, że w jakiś sposób umniejsza to wielkości tego tytułu. Pierwsze recenzje jasno wskazują, że warto zagrać i to nie tylko na PC!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się