Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – pierwsze oficjalne screeny w jakości 1080p

Na zapowiedź nowego Fallout’a fani czekali z utęsknieniem. Po pierwszym trailerze otrzymaliśmy porcję screenów w wysokiej rozdzielczości.

Dwa dni temu Bethesda przedstawiła nową odsłonę popularnej serii Fallout, która po raz kolejny przeniesie graczy na postapokaliptyczne pustkowia. Na razie zdradzono, że tytuł powstaje na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One. Za grę odpowiada zespół Bethesda Game Studios – ten sam, który wypuścił trzeciego Fallout’a oraz The Elder Scrolls V: Skyrim.

Więcej szczegółów na temat Fallout 4 usłyszymy podczas konferencji Bethesdy na targach E3, które wystartują w Los Angeles w połowie czerwca. Zapewne oprócz porcji informacji dotyczących rozgrywki pokazany zostanie konkretny gameplay. Na to najbardziej liczymy.

Tymczasem twórcy wpuścili do sieci oficjalne screeny w rozdzielczości 1080p, które pozwalają nam spojrzeć na kilka ujęć, pokazanych już wcześniej w trailerze. Zapraszamy do galerii poniżej i dajcie znać, jakie wrażenie zrobiła na Was pierwsza prezentacja gry. To jest to, na co czekaliście?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się