Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – mody na PS4 z ograniczeniem do 900 MB?

W przypadku konsoli Xbox One można pobierać znacznie większe modyfikacje.

Bethesda informuje, że już niedługo wystartuje zamknięta beta na PlayStation 4, która skupi się na przetestowaniu modów do Fallout 4 na platformie Sony. Przypominamy, że modyfikacje są już dostępne na Xboksie One i ich maksymalny rozmiar może wynosić 2 GB. Jak będzie w przypadku PS4?

Deweloper zaznacza, że obecnie na PlayStation 4 można wgrywać mody ważące do 900 MB i nie zaleca się instalowania większych. Trwają rozmowy z Sony, by zwiększyć ten limit, lecz nie wiadomo, co ostatecznie z tego wyjdzie.

Wśród innych błędów, które czekają jeszcze na naprawę, jest problem z teksturami PC stosowanymi w modach. Po wgraniu takiej modyfikacji na PS4 mogą wystąpić problemy z pamięcią konsoli i wydajnością. Kolejny problem to dźwięk. Pliki dźwiękowe z modyfikacji nie są obsługiwane przez PlayStation 4, zatem również tutaj trwają prace i rozmowy z Sony, by wyeliminować usterkę.

Miejmy nadzieję, że Bethesda szybko upora się z błędami i posiadacze PlayStation 4 będą mogli zacząć się cieszyć modami w Fallout 4. Oby udało się zwiększyć limit pojemnościowy do 2GB.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się