Fallout 4 – mody na PS4 niestety zaliczą obsuwę

Fallout 4 – mody na PS4 niestety zaliczą obsuwę
Newsy PS4

Prawdopodobnie Bethesda nadal walczy z problemami, o których dowiedzieliśmy się w połowie czerwca.

Zapewne wielu posiadaczy PlayStation 4 czeka, aż dostanie możliwość instalowania modów w Fallout 4. Taka funkcja jest już dostępna na konsoli Xbox One, gdzie wielkość pliku z modyfikacją może wynosić do 2 GB. Kiedy na sprzęcie Sony pobawimy się modyfikacjami?

Niestety Bethesda nie ma w tej sprawie dobrych wieści. – Z przykrością informujemy, że beta modów na PS4 została przełożona. Więcej szczegółów podamy, gdy tylko będzie to możliwe – pisze deweloper na Twitterze.

Nie wiadomo zatem, dlaczego zdecydowano się na taki krok oraz kiedy mody do Fallout 4 pojawią się w końcu na PlayStation 4. Można się jednak domyślić, że obsuwa wynika z błędów, o których informowano nas jakieś dwa tygodnie temu. Chodzi m.in. o wielkość plików z modami, które na PS4 są ograniczone jedynie do 900 MB. Wśród innych błędów, które czekają jeszcze na naprawę, jest problem z teksturami PC stosowanymi w modach. Po wgraniu takiej modyfikacji na PS4 zarejestrowano problemy z pamięcią konsoli i wydajnością. Kolejny problem to dźwięk. Pliki dźwiękowe z modyfikacji nie są obsługiwane przez PlayStation 4, zatem również tutaj trwają prace i rozmowy z Sony, by wyeliminować usterkę.

Mamy nadzieję, że Bethesda upora się z problemami w miarę szybko i udostępni w końcu posiadaczom PlayStation 4 mody do Fallout 4. Też na nie czekacie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie