To był podręcznikowy przykład tego, co może pójść źle. A dostaliśmy mod do Fallout 4 lepszy niż niektóre oficjalne DLC

Fallout-4-mod
Newsy PC

W sieci wylądował nowy mod do Fallout 4, który wprowadza sporo ciekawej zawartości. Ucieszą się z niej szczególnie fani deskorolki.

Mod „Miejskie Życie” do Fallout 4 miał pod górkę w procesie tworzenia. Ostateczny efekt jest naprawdę zadowalający i prawdę mówiąc, lepszy niż część oficjalnych dodatków do gry.

Fallout 4 – wskakuj na deskorolkę!

Modyfikacja nazwana po prostu „Urban Life” nie oferuje co prawda nowych misji, ale za to dużo zabawy. Wszystko jest inspirowane życiem skaterów. Dostaliśmy mnóstwo przedmiotów, aż 86 póz, deskorolki, rolki, boomboxa z nową stacją radiową, farbę w sprayu i balonowe gumy do żucia. Łącznie jest 46 różnych deskorolek i 21 rolek. Dodatkowo mod zawiera puste niestandardowe naklejki graffiti, które samodzielnie możemy ozdobić.

Choć mod imponuje zawartością, powstawał w bólach:

W pewnym sensie ten projekt był podręcznikowym przykładem tego, jak coś może pójść „źle” podczas próby stworzenia tak dużego projektu. (…) Podjąłem wiele błędnych decyzji podczas tworzenia, co doprowadziło do dramatu na dużą skalę związanego z wykorzystaniem zasobów i innymi rzeczami. Synchronizacja organizacji i wizji była na fatalnym poziomie, a wiele zasobów zostało przerobionych, wywróconych na lewą stronę, wywróconych do góry nogami.

straw, autor moda

Kto chce zobaczyć, jak prezentuje się modyfikacja, którą można pobrać z tego miejsca, niech zerknie na drugą podstronę newsa.

Screeny prezentujące moda na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie