Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – dodatek Far Harbor z datą premiery, zwiastunem oraz screenami

Bethesda zapowiada naprawdę ogromne DLC.

Jeszcze w tym miesiącu ujrzymy kolejny dodatek do Fallout 4. Twórcy gry potwierdzili bowiem, że premiera DLC Far Harbor została zaplanowana na 19 maja, jednocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Czego spodziewać się po nadchodzącym dodatku? W Far Harbor nowa sprawa dla agencji detektywistycznej Valentine’a wysyła cię na poszukiwania młodej kobiety i tajnej kolonii syntków. Opuść wybrzeże Maine i popłyń w kierunku tajemniczej wyspy zwanej Far Harbor, gdzie podwyższone poziomy radiacji ukształtowały jeszcze bardziej dziki świat. Konflikt pomiędzy syntkami, Dziećmi Atomu i tubylcami narasta – czytamy na stronie Bethesdy.

Deweloper podkreśla jednocześnie, że Far Harbor to największy z dotychczasowych, stworzonych przez Bethesda Game Studios na potrzeby dodatku, masywów lądowych, wypełniony nowymi zadaniami dla frakcji, osadami, zabójczymi stworzeniami i lochami.

DLC to również nowe, bardziej zaawansowane pancerze oraz uzbrojenie, które wpadnie w nasze ręce. Czekamy na więcej szczegółów i oglądamy screeny oraz zwiastun!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się