Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – DLC Wasteland Workshop z datą premiery oraz zwiastunem

Wiadomo już, kiedy dostaniemy drugi dodatek do Fallout 4.

DLC Wasteland Workshop zostanie wydane 12 kwietnia, równocześnie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze przepustek sezonowych do Fallout 4 nie zapłacą za nową zawartość ani grosza, pozostali gracze muszą się liczyć z wydaniem na DLC niecałych 5 euro, czyli około 21 złotych.

Co wprowadzi DLC Wasteland WorkshopMożesz projektować klatki i zastawiać pułapki, aby łapać żywe stworzenia – od bandytów po szpony śmierci! Skłaniaj je do posłuszeństwa lub każ im stawać do boju, nawet przeciw innym osadnikom. Wasteland Workshop zawiera też cały wachlarz nowych opcji ozdabiania twoich osad, takich jak neony, zestawy znaków, wypchane zwierzęta i nie tylko – czytamy na oficjalnej stronie Bethesdy.

Deweloper przypomina, że w planach jest kolejne DLC, które mamy dostać w maju. Wraz z nim do Fallout 4 trafi największy obszar, jaki kiedykolwiek powstał w Bethesda Game Studios na potrzeby dodatku.

Ponadto na graczy czeka również bezpłatny Creation Kit, który pozwoli tworzyć mody na PC, a następnie udostępniać je i wykorzystywać na wszystkich platformach, w tym na konsolach.

A teraz zapraszamy na zwiastun DLC Wasteland Workshop!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%