Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 – chcecie poczuć zmianę pór roku?

Zobaczcie, jak postapokaliptyczny świat prezentuje się np. w zimie.

Modyfikacja Fallout 4 Seasons – Grass – Trees – Plants – Snow robi dokładnie to, na co wskazuje jej nazwa. Mamy zatem zmiany pór roku, które nie ograniczają się jedynie do tego, że zobaczymy na ekranie inne tekstury podłoża, np. śnieg podczas zimy. Również roślinność się zmienia, a podczas jesieni drzewa zostają ogołocone z liści, by wiosną przyroda wybuchła soczystą zielenią.

Minus modyfikacji jest taki, że niektóre komputery mogą jej nie podołać. Autor programiku przestrzega, że możemy odczuć spadki fps-ów, ponieważ wykorzystał trochę tekstur w rozdzielczości 4K. Dobra wiadomość jest taka, że moder pracuje nad optymalizacją i przyszłe wersje Fallout 4 Seasons mogą działać już lepiej. Obecną możecie natomiast pobrać ze strony nexusmods. Znajdziecie tam również linki do dodatkowych modyfikacji z roślinnością, z którą omawiany mod wygląda ponoć jeszcze lepiej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się