Everybody’s Gone to the Rapture – to może być jedna z ciekawszych gier tego lata

Everybodys Gone to RaptureWłaśnie został zaprezentowany tajemniczy zwiastun produkcji od The Chinese Room. Klimat może być naprawdę gęsty. Mamy też niesamowite screeny!

Ze zwiastuna dowiadujemy się kilku szczegółów dotyczących fabuły Everybody’s Gone to the Rapture. Otóż zobaczymy historię pewnej apokalipsy, ale dość nietypowej, bo cichej. Nagle ludzie mają pozostać w domach i nie kontaktować się z nikim. Kamera wędruje od kolorowych rysunków dziecka po tajemnicze postacie, które są jakby świetlikami. Akcja rozgrywać się będzie z kolei w roku 1984.

Produkcja trafi wyłącznie na PlayStation 4 i nie wiadomo, czy twórcy zdecydują się na wydanie jej na inne platformy. Gra będzie w sprzedaży latem tego roku, więc pewnie jeszcze na E3 dowiemy się kolejnych interesujących szczegółów.


Jak Wam się podoba ta produkcja po tej krótkiej zapowiedzi? Rzućcie też okiem na przepiękne screeny poniżej (gra działa w oparciu o Unreal Engine).

Everybodys Gone to Rapture-005 Everybodys Gone to Rapture-004 Everybodys Gone to Rapture-003 Everybodys Gone to Rapture-002 Everybodys Gone to Rapture-001 Everybodys Gone to Rapture

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet