Każdy sprawdzi nowego shootera za darmo jeszcze przed premierą

Każdy sprawdzi nowego shootera za darmo jeszcze przed premierą
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Battlestate Games zapowiedziało, że nowa funkcja Kryjówka będzie dostępna w otwartej becie Escape from Tarkov, która rozpocznie się jesienią 2017 roku.

Jak tłumaczy deweloper, każdy gracz zacznie konstruować swoje schronienie od podstaw. Dostajemy goły schron, w którym nie ma żadnych wygód ani podstawowych środków do życia. Za pomocą specjalnych modułów będziemy mogli wyposażyć nasze mieszkanko w agregat prądotwórczy, system zbierania wody, wentylację, kącik medyczny, ogrzewanie, łazienkę, strzelnicę i inne obszary. Gracze będą mogli pracować w schronie nad poprawą parametrów swojego żołnierza, wyprodukują tu również lekarstwa czy amunicję.

Deweloperzy zapowiadają 13 różnych modułów Kryjówki. Oprócz tego dostępne będą elitarne moduły, które drastycznie poprawiają standardy życia i bezpieczeństwo oraz pozwolą na produkcję unikalnych przedmiotów.

Poniżej możecie zerknąć na screeny, prezentujące KryjówkęEscape from Tarkov:

Escape from Tarkov – takiej gry FPS brakuje na rynku

W sieci wylądował kolejny gameplay pokazujący Escape from Tarkov w akcji. Widzimy tutaj lokacje w różnych warunkach pogodowych oraz ze zmienną porą dnia. Są więc walki w nocy jak i przy zachodzie słońca oraz w upale.

Produkcja stawia na mocny realizm, nie mamy tutaj żadnych sztucznych celowniczków oraz kosmicznych kombinezonów. Również grafika stawia na realistyczne podejście do kreacji.

My oczekujemy na pełną wersję, bowiem póki co gra jest w fazie testów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie