Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Ellie z The Last of Us 2 w Resident Evil 3 Remake. Mod pozwala zagrać nową bohaterką

Możemy uszczknąć świata The Last of Us 2, sterując Ellie w Resident Evil 3 Remake. Wystarczy zainstalować najnowszy mod.

Wciąż macie nadzieję, że Sony wypuści swój hit The Last of Us 2 na PC? Warto mieć marzenia, ale bądźmy realistami. Aczkolwiek scenie moderskiej udało się przenieść jedną z bohaterek gry, Ellie, do najnowszej odsłony Resident Evil 3 Remake. Możemy przejść całą kampanię zza pleców charakternej wojowniczki.

Mod wprowadza do gry model 3D Ellie, wraz z jej pełną mimiką twarzy. Pozwala również wybrać dla niej oryginalny strój – dostępny jest skin z Seattle oraz Zimowy kostium.

Aby móc wcielić się w Ellie należy ściągnąć ten oto plik. Pobrany pakiet można aktywować wyłącznie przez program Fluffyquack’s Mod Manager. Gdy będziemy mieć już wszystko, Ellie_TLOU2_By_Darknessvaltier.rar kopiujemy do folderu modmanager\Games\RE3R\Mods i z pomocą wspomnianej aplikacji będziemy mogli wybrać skórkę dla kontrolowanej postaci w RE 3 Remake.

 

A jeśli Ellie nie trafia w Wasze gusta, to zawsze możecie wybrać postać z innego uniwersum, jak np. Nier Automata, Devil May Cry lub Final Fantasy 7. Te i inne mody znajdziecie na stronie NexusMod.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się