Gracz Elden Ring odparł agresora przebierając się za NPC. Podstęp lepszy od siły

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Elden Ring funkcjonuje system inwazji, który pozwala graczom na najeżdżanie światów innych osób. Jeśli odeprzemy atak, otrzymamy walutę agresora. Pewien gracz znalazł ciekawy sposób na pozbycie się najeźdźcy.

Użytkownik podpisujący się pseudonimem xdc_lis opublikował nagranie, w którym odpiera inwazję. Co ciekawe, postanowił, że nie będzie walczyć. Przebrał się w zbroję jednego ze standardowych przeciwników patrolujących okolicę i spokojnym krokiem zaczął spacerować po lesie. Wrogi gracz zaczął go szukać, ale nie mógł zlokalizować swojego celu i się poddał. W efekcie xdc_lis zyskał runy, które miał przy sobie wróg i uniknął potencjalnie niebezpiecznego starcia.

W grze istnieje kompas, który pozwala na zlokalizowanie przeciwnika, którego świat najeżdżamy. Poniższy wątek na forum Reddit został skomentowany przez osobę, która twierdzi, że jest nieszczęśnikiem, który dał się nabrać na sztuczkę xdc_lis. Rzekomo podążał za kompasem, ale nie mógł znaleźć swojego celu, więc ostatecznie zrezygnował z polowania.

Powyższa sztuczka to tylko jeden z nietypowych pomysłów graczy Elden Ring. Słyszeliście o streamerze, którzy pokonał bossa grając na bananie? Nie, nie żartuję – przeczytacie o nim w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie